вторник, 22 декабря 2015 г.

Тема: Моя сімя

Мета:
Практична: поглиблювати знання учнів про особливості фонетичної системи англ. мови;
Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями; навчити використовувати   грам. структури  ‘’This is/it’s Mum’s book”.
Розвиваюча: розвивати вміння учнів працювати в парах: розвивати навички аудіювання та       діалогічного мовлення, увагу, пам'ять .
Освітня: розширювати світогляд учнів.
Виховна: виховувати повагу до членів родини, виховувати почуття патріотизму до своєї країни, виховувати в учнів культуру спілкування та інтерес до вивчення англ. мови.

Тип уроку: Комбінірований

Методичні оснащення: СD-програвач та диск, картки із зображенням членів сімї ; флеш-картки, підручники, робочі зошити.

Перебіг уроку

1.Організаційний момент
1.1 а) Привітання.

T:Good-morning! I’m glad to see you.
P: We are glad to see you, too.

1.2 б) Привітання учнів.
Hello! How are you? I’m fine, thank you.

1.3 в) Фонетична зарядка
а)T: It’s time to sing a song
            “This is my mum”      
(повторення пісні з 1 класу)

б)Флеш-картка “British English sounds”

1.4 Мовленнєва зарядка
Картки членів сімї ( mum, dad, sister, brother).
Гра “Who’s this?”

2.Основна частина уроку.
  2.1 Ознайомлення з новими лексичними одиницями.
            (Робота з підручником)
            T:Listen and point to the picture, after that repeat. Pupils point and say.
            P: mum, dad, uncle, cousin, aunt.
                Lots of love, help|s|
            P:Listen and (chant) point.
            За допомогою флеш карток діти називають членів сімї.

2.2 Фізкультхвилинка.
            It’s time to have a break.
            Do morning exercises.
            “Hands up, Hands down”
2.3 Введення нового граматичного матеріалу.
            Listen to the story and  look at the picture.
            Нові конструкції : This is Mum’s book.
                                            This is Billy’s teddy.

2.4 Тренування учнів в застосуванні фрази “This is Mum’s book”. В мовленні та на письмі.
            Робота з робочим зошитом.

2.5 Розвиток діалогічного мовлення. Використання графічного матеріалу.
            P1: Who is this?
            P2: This is my mum. It’s Mum’s book.
            P3: This is my aunt. It’s aunt’s pen.

3 Заключна частина уроку.
  3.1 Домашнє завдання

Підсумки уроку:
            T:It’s time to say “Goodbye” and we’re going to sing a song “Goodbye”.

Вчитель оцінює кожного учня.